Вступ до феноменології

Автор: Бернхард Вальденфельс
Краткое описание: Книга присвячена систематичному викладу феноменологічної філософії ХХ століття. Викладені позиції основних представників феноменологічного напрямку сучасної філософії: від Гуссерля, Шелера і Гайдеггера до Рикера, Шютца і Гурвіча.

Філософія сьогодні

Автор: Редакція Ульриха Бьома
Краткое описание: Книга містить тексти розмов найвідоміших філософів Німеччини та ще деяких західних країн. Книжка може стати у пригоді всім, хто цікавиться сучасною філософською думкою.

Політична антропологія

Автор: Жорж Баландьє
Краткое описание: Книга присвячена аналізу типів соціальної поведінки людини, що її спричиняють різноманітні політичні практики. 

Розум і право

Автор: Отфрід Гьофе
Краткое описание: Книга вперше репрезентує не лише німецькомовну, але й сучасну західну філософію моралі, держави та права загалом, крізь призму нового розуміння складових інтеркультурного правового дискурсу. Для науковців, викладачів, студентів і всіх, хто цікавиться сучасним станом соціальної філософії, філософії держави і права.

Повернення дієвця

Автор: Ален Турен
Краткое описание: Презентована в текстах Алена Турена критика модерності прагне відокремити останню від історичної традиції, що зводила її до самої лише раціоналізації, і ввести тематику суб'єкта-особистості і суб'єктивації. 

Наш постмодерний модерн

Автор: Вольфганг Вельш
Краткое описание: Книга одного з провідних філософів сучасної Німеччини В. Вельша, яка за короткий термін витримала все шість видань, є загальновизнаним зразком систематизації постмодерністських тенденцій у західній духовній культурі. Рекомендовано як посібник з філософських дисциплін Центром гуманітарної освіти Національної академії наук України.

Нестримний світ: як глобалізація перетворює наше життя

Автор: Ентоні Гіденс
Краткое описание: Ця книга - про невідворотні тенденції глобалізації, які розпочалися у 70-х рока ХХ століття і зараз охопили всі частини земної кулі. Для науковців, виуладачів, студентів і всіх, хто цікавиться сучасним станом політичної і соціальної філософії, філософської культури, філософії держави і права.

Слова чоловіків (1790 - 1793)

Автор: Упорядниця Елізабет Бадентер
Краткое описание: Основу цієї книги становить добірка текстів, присвячених проблемі надання політичних прав жінкам. Всі ці тексти було написано чоловіками доби Великої французької революції (з 1790 по 1793 рр). 

Про рівність статей

Автор: Редакція Мішеля де Манасейн
Краткое описание: Ця книга є збіркою текстів з проблем статевої відмінности, фактичної гендерної рівності, історії жінок та жіночих рухів, гендерної педагогіки.

Справедливість і субсидіарність

Автор: Отфрід Гьофе
Краткое описание: Книжка містить лекції відомого німецького філософа О.Гьофе, прочитані в Україні. Для науковців, викладачів, студентів та всіх, кого цікавить сучасна соціальна і політична філософія, етика, філософія держави і права.
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 [Следующая] > [Последняя] >>

Наши авторы

Новинки

Город без отцов
Краткое описание : События происходят на востоке Украины. Тема криминальной разведки в середине 90х. Это время рэкета, дикого бизнеса, контрабанды и знакомства с Европой. Молодой парень Артем Салтанов из бедной, шахтерской семьи вовлечен в контрабандное ремесло. В течение нескольких лет богатеет тем самым привлекает к себе не добрые взгляды, не честных на руку дельцов, которые под видом правовых органов попытаются завладеть ...
Автор : Александр Шамрай
Все права защищены© 2017
создание сайта
Создание сайтов