Спортивно-оздоровчий туризм (2-е видання)

Спортивно-оздоровчий туризм (2-е видання)


Автор: Дмитрук О.Ю., Щур Ю.В.
Краткое описание: У посібнику розглянуто коло питань, щодо організації спортивно-оздоровчого туризму, безпечного, безаварійного проведення туристського походу у контексті взаємовідносин людини з природою.

Організація транспортного обслуговування туристів

Організація транспортного обслуговування туристів


Автор: Аріон О. В.
Краткое описание: Розглянуто основи організації транспортного обслуговування туристів як невід'ємної складової формування туристичного продукту.

Рекреалогія (2-е видання)

Рекреалогія (2-е видання)


Автор: Стафійчук В.І.
Краткое описание: В навчальному посібнику розкриваються теоретичні основи рекреалогії, сутність основних понять науки, принципи і методи комплексної оцінки рекреаційного потенціалу території. Посібник містить інформацію про рекреаційні ресурси та умови України, в т.ч. у розрізі суспільно-географічних районів.

Захоплююча географія. Для дітей та дорослих (3-е видання)

Захоплююча географія. Для дітей та дорослих (3-е видання)


Автор: Скарлато Г.П.
Краткое описание: У посібнику безліч незвичайних історій та маловідомих фактів про нашу планету, оповідань про далекі мандрівки та пригоди, про таємниці й загадки стародавніх цивілізацій, про цікаві географічні відкриття та "закриття" і багато багато іншого.

Паломництво та релігійний туризм

Паломництво та релігійний туризм


Автор: Любіцева О.О., Романчик С.П.
Краткое описание: Навчальний посібник

Туристичні ресурси світу

Туристичні ресурси світу


Автор: О.Ю. Малиновська, В.І. Стафійчук
Краткое описание: Пропонований навчальний посібник є першим в Україні, який у повному обсязі включає програмний матеріал з курсу «Туристичні ресурси світу».Містить інформацію про природні, культурно-історичні та соціально-економічні ресурси країн світу в розрізі туристичних регіонів ВТО (Всесвітньої Туристичної Організації).

Туризмология

Туризмология


Автор: В.С. Пазенок
Краткое описание:  Работа базируется на новейших данных туризмоведческой науки, проблема расматривается в широком диапазоне филосовских концептов, достижений культорологических, социогуманитарных дисциплин, в аспекте "праксеологического" значения туризма. Активно использованы новые концепции туризма, санкционированые Всемирной туристской организацией-ЮНВТО.

Єкотуризм

Єкотуризм


Автор: Дмитрук О.Ю. Дмитрук С. В.
Краткое описание: Навчальний посібник. У виданні розглядається теоретико-методологічні та практичні аспекти формування, функціонування та розвитку єкологічного туризму.
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 [Следующая] > [Последняя] >>

Наши авторы

Новинки

Интересно о кофе
Краткое описание : Первая в Украине НАСТОЯЩАЯ книга о кофе. Написана кофейным профессионалом, но предназначена для обычных любителей кофе. Автор - эксперт, всесторонне изучивший самый известный продукт в мире - от кофейных плантаций и обжарки до продажи в магазине и приготовления дома. Все рассказы, помещенные в данной книге - это НОВЫЕ повествования о секретах и магии кофе - ИНТЕРЕСНЫЕ кофейные заметки, изложенные простым и доступным языком.
Автор : Сергей Реминный
Все права защищены© 2017
создание сайта
Создание сайтов