Історія туризму (3-е видання)

Історія туризму (3-е видання)
Автор: Л. Устименко, І. Афанасьев
Год выпуска: 2008
Язык: украинский
Переплёт: твердый
Кол-во страниц: 356
ISBN: 966-542-378-9
Издательство: Альтерпрес
Формат: 60x90/16
Пропонований навчальний посібник містить аналіз сучасного підходу до питан¬ня появи і розвитку туризму в суспільстві як І соціального явища.
Висвітлено основні передумови виникнен¬ня туризму. Подано характеристику головних етапів розвитку міжнародного і вітчизняного туризму. Розглянуто особистий внесок окре¬мих особистостей у становлення і розвиток І туристичної справи та сфери гостинності. Визначено характерні тенденції розвитку туризму в різні історичні епохи та перспективи в сучасному світі.
Для студентів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів, що спеціалізуються на підготовці фахівців туристичної діяльності, а також для всіх бажаючих ознайомитись з історією туризму. 
  

Поиск

Название книги

Наши авторы

Новинки

Интересно о кофе
Краткое описание : Первая в Украине НАСТОЯЩАЯ книга о кофе. Написана кофейным профессионалом, но предназначена для обычных любителей кофе. Автор - эксперт, всесторонне изучивший самый известный продукт в мире - от кофейных плантаций и обжарки до продажи в магазине и приготовления дома. Все рассказы, помещенные в данной книге - это НОВЫЕ повествования о секретах и магии кофе - ИНТЕРЕСНЫЕ кофейные заметки, изложенные простым и доступным языком.
Автор : Сергей Реминный
Все права защищены© 2017
создание сайта
Создание сайтов