Менеджмент туризму. Туроперейтинг

Менеджмент туризму. Туроперейтинг
Автор: Бабарицька В., Малиновсъка О.
Год выпуска: 2004
Язык: украинский
Переплёт: твердый
Кол-во страниц: 288
ISBN: 966-542-244-Х
Издательство: Альтерпрес
Формат: 60x90/16
Містить програмний матеріал щодо базових понять туроперейтинга і основ сервісного забезпеченння турпродукту. Розкривається сутність понять «туризм», «турист», «турпослуга», «турпродукт» і класифікаційних підходів в сфері гостинності і туризму. Розглядаються ключові елементи технологій обслуговування в туризмі, функції та схеми діяльності організаторів обслуговування і продавців турпродукту, зміст передреалізаційних процесів в туризмі. Представлено принципи і методи проектуван¬ня, просування та стимулювання продажу, управління якістю турпродук¬ту, основи документального оформлення турів.
Для фахівців галузі туризму, студентів фаху менеджмент туризму географічних історичних, економічних факультетів вищих закладів освіти.
  

Поиск

Название книги

Наши авторы

Новинки

Город без отцов
Краткое описание : События происходят на востоке Украины. Тема криминальной разведки в середине 90х. Это время рэкета, дикого бизнеса, контрабанды и знакомства с Европой. Молодой парень Артем Салтанов из бедной, шахтерской семьи вовлечен в контрабандное ремесло. В течение нескольких лет богатеет тем самым привлекает к себе не добрые взгляды, не честных на руку дельцов, которые под видом правовых органов попытаются завладеть ...
Автор : Александр Шамрай
Все права защищены© 2017
создание сайта
Создание сайтов