Методика викладання класичного танцю

Методика викладання класичного танцю
Автор: Цветкова Л.Ю.
Год выпуска: 2007
Язык: украинский
Переплёт: твердый
Кол-во страниц: 324
ISBN: 966-542-264-2
Издательство: Альтерпрес
Формат: 60х9016
Підручник «Методика викладання класич-Іного танцю» розрахований на студентську і педагогічну аудиторію і зможе стати практичним посібником у процесі викладання курсу в середніх, спеціальних і вищих навчальних закладах відповідного профілю, а також допомогти в оволодінні дисципліною студентам хореографічних спеціалізацій, керівникам аматорських хореографічних колективів.
Книга складена з урахуванням терміну навчання зі спеціальності в межах вузівської програми. Вміщений у ній навчальний матеріал згрупований з огляду на його поетапне засвоєння і викладений у послідовності, що забезпечує реалізацію принципу наступності в оволодінні фаховими знаннями.
В підручнику розглянуті методичні засади викладання дисципліни з детальним аналізом методики виконання ряду базових рухів і вправ класичного танцю, якими передбачено поступове ускладнення в ході занять біля станка і на середині залу. Книга включає практичні рекомендації щодо підготовки і складання як окремих комбінацій, так і уроку класичного танцю. Воно містить також критерії оцінки фахових знань і практичних навичок учнів, використовувані в педагогічній практиці з метою підсумкового контролю.
  

Поиск

Название книги

Наши авторы

Новинки

Интересно о кофе
Краткое описание : Первая в Украине НАСТОЯЩАЯ книга о кофе. Написана кофейным профессионалом, но предназначена для обычных любителей кофе. Автор - эксперт, всесторонне изучивший самый известный продукт в мире - от кофейных плантаций и обжарки до продажи в магазине и приготовления дома. Все рассказы, помещенные в данной книге - это НОВЫЕ повествования о секретах и магии кофе - ИНТЕРЕСНЫЕ кофейные заметки, изложенные простым и доступным языком.
Автор : Сергей Реминный
Все права защищены© 2017
создание сайта
Создание сайтов