Нестримний світ: як глобалізація перетворює наше життя

Автор: Ентоні Гіденс
Год выпуска: 2004
Язык: украинский
Переплёт: мягкий
Кол-во страниц: 100
ISBN: 966-542-260-Х
Издательство: Альтерпрес
Формат: 84х108\32
Ця книга - про невідворотні тенденції глобалізації, які розпочалися у 70-х рока ХХ століття і зараз охопили всі частини земної кулі. Початок цьому процесу було покладено виникненням та нарощуванням динамічної системи електронних комунікацій, завдяки якій поняття локального і головного, периферійного і центрального втратили донедавна чітке розмежування. Терени глобалізації - не тільки економіка, але й культура, сім'я, сфера інтимних почуттів. Звертаючи увагу на загрози й виклики глобалізації, автор наголошує на думці, що її негативні тенденції цілком можливо підпорядкувати позитивним. Найпродуктивніший шлях для цього - послідовний розвиток демократії, що є невіддільним від інтенсифікації вливів громадянського суспільства на управлінські структури й процеси як всередині націй-держав, так і на європейському та глобальному рівні. Цей шлях означено терміном - "демократизація демократії".
 Для науковців, виуладачів, студентів і всіх, хто цікавиться сучасним станом політичної і соціальної філософії, філософської культури, філософії держави і права.
  

Поиск

Название книги

Наши авторы

Новинки

Интересно о кофе
Краткое описание : Первая в Украине НАСТОЯЩАЯ книга о кофе. Написана кофейным профессионалом, но предназначена для обычных любителей кофе. Автор - эксперт, всесторонне изучивший самый известный продукт в мире - от кофейных плантаций и обжарки до продажи в магазине и приготовления дома. Все рассказы, помещенные в данной книге - это НОВЫЕ повествования о секретах и магии кофе - ИНТЕРЕСНЫЕ кофейные заметки, изложенные простым и доступным языком.
Автор : Сергей Реминный
Все права защищены© 2017
создание сайта
Создание сайтов