Методика викладання класичного танцю

Методика викладання класичного танцю
Автор: Цветкова Л.Ю.
Год выпуска: 2007
Язык: украинский
Переплёт: твердый
Кол-во страниц: 324
ISBN: 966-542-264-2
Издательство: Альтерпрес
Формат: 60х9016
Підручник «Методика викладання класич-Іного танцю» розрахований на студентську і педагогічну аудиторію і зможе стати практичним посібником у процесі викладання курсу в середніх, спеціальних і вищих навчальних закладах відповідного профілю, а також допомогти в оволодінні дисципліною студентам хореографічних спеціалізацій, керівникам аматорських хореографічних колективів.
Книга складена з урахуванням терміну навчання зі спеціальності в межах вузівської програми. Вміщений у ній навчальний матеріал згрупований з огляду на його поетапне засвоєння і викладений у послідовності, що забезпечує реалізацію принципу наступності в оволодінні фаховими знаннями.
В підручнику розглянуті методичні засади викладання дисципліни з детальним аналізом методики виконання ряду базових рухів і вправ класичного танцю, якими передбачено поступове ускладнення в ході занять біля станка і на середині залу. Книга включає практичні рекомендації щодо підготовки і складання як окремих комбінацій, так і уроку класичного танцю. Воно містить також критерії оцінки фахових знань і практичних навичок учнів, використовувані в педагогічній практиці з метою підсумкового контролю.
  

Поиск

Название книги

Наши авторы

Новинки

Город без отцов
Краткое описание : События происходят на востоке Украины. Тема криминальной разведки в середине 90х. Это время рэкета, дикого бизнеса, контрабанды и знакомства с Европой. Молодой парень Артем Салтанов из бедной, шахтерской семьи вовлечен в контрабандное ремесло. В течение нескольких лет богатеет тем самым привлекает к себе не добрые взгляды, не честных на руку дельцов, которые под видом правовых органов попытаются завладеть ...
Автор : Александр Шамрай
Все права защищены© 2017
создание сайта
Создание сайтов