Наш постмодерний модерн

Автор: Вольфганг Вельш
Год выпуска: 2004
Язык: украинский
Переплёт: мягкий
Кол-во страниц: 328
ISBN: 966-542-263-4
Издательство: Альтепрес
Формат: 84х108\32

Книга одного з провідних філософів сучасної Німеччини В. Вельша, яка за короткий термін витримала все шість видань, є загальновизнаним зразком систематизації постмодерністських тенденцій у західній духовній культурі. В ній реконструюється історія понятійного апарату, що знайшов широкий вжиток у сучасних філософських, культурологічних та соціологічних концепціях, а також у образотворчому мистецтві та архітектурі. Окреслюючи розмаїту панораму постмодерністських орієнтацій, автор зосереджується на аналізі їх філософського виміру, що дає змогу розглянути як підвалини цього явища, так і специфічний комунікативний код постмодернізму. Книга вдало поєднує доступність викладу з високим теоретичним рівнем і широтою охоплення проблематики: зібраний в ній багатий матеріал та оригінальна дослідницька стратегія зацікавлять не тільки фахових гуманітаріїв, а й широке коло читачів.

Для філософів, культурологів, соціологів, політологів та взагалі інтелектуалів, які цікавляться тен денціями розвитку сучасної культури.

 Рекомендовано як посібник з філософських дисциплін Центром гуманітарної освіти Національної академії наук України.

  

Поиск

Название книги

Наши авторы

Новинки

Интересно о кофе
Краткое описание : Первая в Украине НАСТОЯЩАЯ книга о кофе. Написана кофейным профессионалом, но предназначена для обычных любителей кофе. Автор - эксперт, всесторонне изучивший самый известный продукт в мире - от кофейных плантаций и обжарки до продажи в магазине и приготовления дома. Все рассказы, помещенные в данной книге - это НОВЫЕ повествования о секретах и магии кофе - ИНТЕРЕСНЫЕ кофейные заметки, изложенные простым и доступным языком.
Автор : Сергей Реминный
Все права защищены© 2017
создание сайта
Создание сайтов