Ідея культури: виклики сучасної цивілізації

Автор: Бистрицький Є., Пролеєв С., Кобець Р., Зимовець Р.
Год выпуска: 2003
Язык: украинский
Переплёт: мягкий
Кол-во страниц: 192
ISBN: 966-542-227-8
Издательство: Альтерпрес
Формат: 60х84\16

На основі онтологічного підходу книга віни, які вісвітлює зміни, які відбуваються в понятті "культура" на тлі викликів сучасної цивілізації - процесів глобалізації, регіональних конфліктів, зокрема між культурами, масових рухів протесту.

Значна увага приділяється висвітленню впливу національної культури на особливості суспільно-політичного життя в Україні Дається критичний аналіз традиційної ідеї культури та її складових, досліджуються параметри новітнього розуміння культури. Робиться спроба поєднати феноменолого-герменевтичний підхід до культури з сучасною соціально-критичної теорією, у термінології якої досліджуються такі вияви відкритості світу, як публічне та приватне. В книзі з'ясовуються також рушійний потенціал сучасної культури, динаміка взаємин влади та культурницьких рухів, елітарної та масової культури.

  

Поиск

Название книги

Наши авторы

Новинки

Город без отцов
Краткое описание : События происходят на востоке Украины. Тема криминальной разведки в середине 90х. Это время рэкета, дикого бизнеса, контрабанды и знакомства с Европой. Молодой парень Артем Салтанов из бедной, шахтерской семьи вовлечен в контрабандное ремесло. В течение нескольких лет богатеет тем самым привлекает к себе не добрые взгляды, не честных на руку дельцов, которые под видом правовых органов попытаются завладеть ...
Автор : Александр Шамрай
Все права защищены© 2017
создание сайта
Создание сайтов