Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах

Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах
Автор: Сокол Т.Г.
Год выпуска: 2009
Язык: украинский
Переплёт: твердый
Кол-во страниц: 448
ISBN: 966-542-390-8
Издательство: Альтерпрес
Формат: 60х90/16
В підручнику подаються історія розвитку та характеристика сучасного стану готельного гос¬подарства світу та України, принципи класифікації засобів розміщення та сертифікації послуг готелів, основи господарської діяльності готельних підприємств, а також детально розглядається технологія прийому й обслуговування гостей в готелі, включаючи надання їм основних і додаткових послуг. Окрема увага приділяється техніці роботи служб та культурі готельного виробництва. Теоретичні положення підкріплюються прикладами з практики роботи зарубіжних та вітчизняних готельних підприємств.
Підручних ухвалений до видання Міністерством освіти і науки України та може бути використаний для підготовки менеджерів і спеціалістів сфери туризму і готельного господарства у вищих навчальних закладах різного рівня акредитації, а також може бути корисним для всіх, хто цікавиться історією та організацією готельної справи.
  

Поиск

Название книги

Наши авторы

Новинки

Город без отцов
Краткое описание : События происходят на востоке Украины. Тема криминальной разведки в середине 90х. Это время рэкета, дикого бизнеса, контрабанды и знакомства с Европой. Молодой парень Артем Салтанов из бедной, шахтерской семьи вовлечен в контрабандное ремесло. В течение нескольких лет богатеет тем самым привлекает к себе не добрые взгляды, не честных на руку дельцов, которые под видом правовых органов попытаются завладеть ...
Автор : Александр Шамрай
Все права защищены© 2017
создание сайта
Создание сайтов