Українське мистецтвознавство кінця ХІХ – початку ХХ століття

Українське мистецтвознавство кінця ХІХ – початку ХХ століття
Автор: Антонович Є., Удріс І.
Год выпуска: 2007
Язык: украинский
Переплёт: твердый
Кол-во страниц: 272
ISBN: 966-542-309-6
Издательство: Альтерпрес
Формат: 60х90/16

«Українське мистецтвознавство кінця ХІХ - початку ХХ століття: національне образотворче мистецтво в працях учених київської школи». У монографічному дослідженні розглядаються особливості розвитку наукового мистецтвознавства в Україні у зазначений період.  На основі аналізу праць вітчизняних науковців кінця ХІХ - початку ХХ століття простежується процес формування концепції історії національного мистецтва в українському мистецтвознавстві часів становлення науки.

Для студентів мистецьких, педагогічних і гуманітарних факультетів інститутів, унівеситетів, академій, а також для викладачів, аспірантів, докторантів та всіх, кого цікавлять проблеми розвитку українського мистецтвознавства.

  

Поиск

Название книги

Наши авторы

Новинки

Город без отцов
Краткое описание : События происходят на востоке Украины. Тема криминальной разведки в середине 90х. Это время рэкета, дикого бизнеса, контрабанды и знакомства с Европой. Молодой парень Артем Салтанов из бедной, шахтерской семьи вовлечен в контрабандное ремесло. В течение нескольких лет богатеет тем самым привлекает к себе не добрые взгляды, не честных на руку дельцов, которые под видом правовых органов попытаются завладеть ...
Автор : Александр Шамрай
Все права защищены© 2017
создание сайта
Создание сайтов